Zdjęcie przedstawiajace Afroamerykanina, w koszulce z napisem IDEA.

OPEN EYES ECONOMY SUMMIT 2019

Zapraszamy na Open Eyes Economy Summit - międzynarodowy kongres ekonomii wartości.
Czwarta edycja kongresu odbędzie się 19–20 listopada 2019r. w Krakowie, w Centrum Kongresowe ICE.

 

OPEN EYES ECONOMY SUMMIT 4 - to wyjątkowa okazja, by zetknąć się z najważniejszymi i najgorętszymi trendami we współczesnej myśli społecznej i ekonomicznej oraz spotkać inspirujących ludzi ze świata biznesu, nauki, kultury i sztuki.
Podczas Open Eyes Economy Summit rozmawiamy o nowym modelu ekonomicznym, który może być receptą na kryzysy gnębiące współczesne społeczeństwa. Poruszamy tematy takie jak: odpowiedzialność społeczna, przyszłość wolnego rynku, demokracja czy ekologia. Dyskutujemy o odpowiedzialnym projektowaniu przyszłości społecznej i ekonomicznej.
Specjaliści z różnych stron świata i dziedzin życia, aktywiści, przedsiębiorcy, naukowcy i artyści - w trakcie emocjonujących dyskusji i żywych potyczek spróbują znaleźć rozwiązania problemów trawiących współczesne społeczeństwa.

Open Eyes Economy Summit to dwa dni prowokowania, debatowania i szukania porozumienia w nietypowej dla kongresów, świeżej, dynamicznej formule – intelektualnych potyczkach między zwolennikami różnych stanowisk, sesjach inspiracyjnych i okrągłych stołach.
W trakcie wydarzenia będzie można odwiedzić meeting points – kameralne miejsca, w których uczestnicy kongresu mogą zadać pytania wybranemu prelegentowi.

OEES składa się z czterech bloków tematycznych: FIRMA-IDEA, MARKA–KULTURA, MIASTO-IDEA, ŁAD MIĘDZYNARODOWY.
Wśród uczestników nie zabraknie znanych nazwisk i wybitnych osobistości.
Będą to m.in.: Alberto Acosta (były Minister Energetyki i Górnictwa Ekwadoru, który stanął w obronie dżungli i zamieszkujących ją plemion), prof. Jerzy Bralczyk, Tom Keneally, Tom Phillips, Brunon Bartkiewicz, Dominika Bettman, Adam Wajrak czy Areta Szpura.
Nancy Githaiga z WWF Kenia przypomni o potrzebie zmiany relacji między ludźmi i naturą. O moralności w życiu publicznym porozmawiają ksiądz Adam Boniecki i Magdalena Środa.
W dyskusji o odpowiedzialności w branży tekstylnej i modowej wezmą udział m.in. Marek Rabij i koncern LPP, z kolei Subindu Garkhel z Fairtrade International ponowi pytanie #whomademyclothes? O specyfice i wyzwaniach Trójmiasta podebatują jego prezydenci.
O markach czempionach porozmawiają m.in. kobiety na kierowniczych stanowiskach – Dominika Bettman i Izabela Helbin.

To tylko część tego, co czeka tych, którzy zdecydują się wziąć udział w OEES 2019.

BILETY ➡ https://oees.pl/bilety-2019/
WYDARZENIE NA FACEBOOKU ➡ https://www.facebook.com/events/2322193254671095/

Do zobaczenia w listopadzie w ICE Kraków Congress Centre!

Related Articles