Startup Weekend Kids

Startup Weekend Kids

Czwarta edycja popularnych warsztatów, które inspirują dzieci i młodzież do nauki cyfrowych i biznesowych kompetencji, odbędzie się w Krakowskim Parku Technologicznym w dniach 2-4 lutego.

Warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat. Cel to stworzyć podwaliny startupu o charakterze społecznym lub biznesowym w 3 dni, ucząc się przy okazji pracy w zespole, wykorzystania narzędzi internetowych, pobudzając kreatywność i zaradność oraz poznając nowoczesne biznesowe metody, przydatne w realizacji wszelkiego rodzaju projektów.

Startup weekend
To weekendowe warsztaty dla osób, które mają pomysł na nowoczesny biznes (lub tylko o nim marzą) i nie wiedzą, jak zacząć. Podczas Startup Weekendu spotykają podobnych ludzi, którzy mogą posiadać jednak różne przydatne kompetencje. Tworzą zespół, dzielą się zadaniami, korzystają ze wsparcia mentorów i realizują swoje pomysły. Na koniec wydarzenia prezentują to co zrobili, informacje, które zebrali oraz przyszłe plany przed jury podczas finału.

Startup Weekend Kids
To spotkanie z biznesem skierowane do dzieci i młodzieży – połączenie doskonałej zabawy, której efektem ubocznym jest nauka przydatnych rzeczy i umiejętności. Przydatnych zarówno w życiu dorosłym, jak i w życiu młodych, aktywnych ludzi, którzy przepełnieni są pomysłami, nie wiedzą jednak jak zabrać się za ich realizację.


Zapisy odbywają się na stronie: startupkids4.evenea.pl
Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie: startupkids.pl
Wydarzenie można także śledzić na Facebooku http://bit.ly/startupkids-krakow-fb
hasztag na Twitterze: #swkids
kontakt: Krzysztof Gontarek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 606306168