OMGKRK Academy #7: How to think like entrepreneur

Miejsce: Hevre, 1 piętro (ul. Meiselsa 18, Kraków)
Termin: 25.04.2018 r., godz. 18.00

Obudź w sobie ducha przedsiębiorcy!

Wraz z wiosną do Krakowa powraca cykl wydarzeń OMGKRK Academy, którego myślą przewodnią jest promowanie innowacyjnego podejścia oraz dostarczanie wartościowej wiedzy mającej zastosowanie w rozwoju własnej działalności. Razem z zaproszonymi ekspertami działającymi w regionie lub poza krakowskim ośrodkiem startupowym, OMGKRK Academy wykorzystuje siłę przykładu szerząc dobre praktyki wśród następnej generacji krakowskich przedsiębiorców.

Dołącz do społeczności

Wraz z misją dostarczania inspiracji i pobudzania ducha przedsiębiorczości w Krakowie, OMGKRK Academy jest cyklicznym wydarzeniem, który łączy znane na całym świecie wystąpienia TED oraz koncept Y Combinator Startup School w przystępny format wieczornych spotkań. Każde z nich ma swój temat przewodni, który zaproszeni goście starają się wyczerpująco przybliżyć podczas wystąpień i panelu dyskusyjnego, w którym udział brać może każdy z uczestników.

Wydarzenie ma miejsce w swobodnym otoczeniu krakowskich kawiarni i miejsc kultury, co sprzyja budowaniu sieci kontaktów podczas części networkingu. Tym razem spotkanie odbędzie się w nowej przestrzeni, która mieści się na pierwszym piętrze klubu HEVRE w dawnym żydowskim domu modlitwy na Kazimierzu.

Bez tytułu

Hasłem pierwszego spotkania w 2018 roku jest: Myśl jak przedsiębiorca!

Przedsiębiorca, często gotowy jest podjąć się tworzenia czegoś wprost z niczego, decydując się na nie lada wyzwanie, które wymaga wiele uwagi i samodyscypliny. Decyzja zaburzenia danego stanu rzeczy oraz podejmowanie ryzyka wiążą się także z radzeniem sobie ze stresem, kreatywnością, wykorzystywaniem możliwości myślenia projektowego, znajdowaniem całkiem nowych perspektyw ale także nabraniu dystansu. Podczas siódmego spotkania OMGKRK Academy eksperci na podstawie własnych historii podzielą się wskazówkami, które można zaadoptować w realiach świata biznesu. Swoją pasją podzielą się Szymon Janicki współzałożyciel HCM Deck, Piotr Hołubowicz prezes SEEDiA oraz Piotr Bucki, który jest współzałożycielem j-labs software specialist.

wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/353806118446919
Wstęp darmowy, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://bit.ly/2GLQyPe

Wydarzenie jest organizowane przez #OMGKRK, z finansowym wsparciem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach programu Małopolska - tu techologia staje sie biznesem.

Related Articles