Chatbot Meetup #1 - Jak chatboty zmieniają biznes?

Termin: 24.04.2018
Miejsce: Zaraz Wracam - ul.Miodowa 51a, 31-036 Kraków

Chatbot Festiwal to cykl wydarzeń, którego celem jest integracja środowiska skupionego wokół tematu chatbotów oraz szerzenie wiedzy. Łączy entuzjastów botów, którzy chcą mieć wpływ na formowanie nowego medium komunikacji.
Chatbot może pełnić różne funkcje, ale zwykle to asystent lub wirtualny doradca, którego zadaniem którego jest rozmowa z internautą przebywającym na stronie internetowej. Rozmowa ma charakter tradycyjnego czatu tekstowego. W rzeczywistości jest to program komputerowy działający on-line, pewien system, zbiór algorytmów odpowiadających za prowadzenie konwersacji i wszystkie działania z nią związane.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?
• Zdobędziesz wiedzę od prelegentów, którzy na co dzień zajmują się profesjonalnie tworzeniem, implementacją i rozwojem chatbotów.
• Dowiesz się jak zbudować biznes w oparciu o Messengera oraz zapoznasz się z wartością jaką dają boty dla klientów i organizacji.
• Nauczysz się w jaki sposób model biznesowy wpływa na wykorzystanie chatbotów w biznesie.
• Dowiesz się jak możesz wykorzystać boty w swoim biznesie.
• Poznasz dobre praktyki oraz błędy, których należy unikać przy tworzeniu chatbotów.
• Przekonasz się, że chatboty już zmieniają komunikację z klientami i dowiesz się jak to wykorzystać.
• Poznasz nowe osoby, dzięki którym przyśpieszysz swój rozwój.

Prelegenci:
Cezary Kuik - Współtwórca firm Bot Like You oraz Boteusz, które na co dzień realizują projekty dla marek takich jak: Coca-Cola, Samsung, Allegro czy KFC i TVN. Jest współtwórcą największej społeczności w Polsce na facebooku dotyczącej chatbotów. Doświadczenie w roli prelegenta zdobywał już na I ❤ Marketing & Social Media, Golden Conference Marketing oraz Kongres For Social Media.
Mateusz Czech - Zawodowo związany z Brand24. Po godzinach buduje boty. Autor bloga o social mediach i marketingu – www.mateuszczech.pl. Tworzy także społeczność wokół Messenger Marketingu w Polsce. Autor tekstów w pismach branżowych, takich jak: Marketer+ czy Sprawny Marketing
Dawid Pacha - Co-founder i Business Designer w MessengerFox, studia, które specjalizuje się w budowaniu modeli biznesowych i doświadczeń w oparciu o boty na Messengerze. Twórca rozwiązań SaaS dla branży MarTech. Odpowiedzialny za strategie marek w social media takich jak Allegro, dr Oetker, Nike, Toyota, Puma, YES, iSpot, czy Warka. Współzałożyciel największej sieci eventów branży social media w Polsce – Czwartków Social Media. Wykładowca z obszaru marketingu w social media na Studiach Podyplomowych na SGH i Akademii im. Leona Koźmińskiego. Współautor licznych publikacji naukowych z obszaru modeli biznesowych w social media.

Program:

17:00 - Rejestracja oraz czas na zaopatrzenie się w bezpłatnego welcome drinka oraz poczęstunek.
17:30 - Co boty mogą zrobić dla Twojego biznesu? - Mateusz Czech
18:30 - Modele biznesu w oparciu o platformę Messenger - Dawid Pacha
19:30 - Najciekawsze błędy jakie popełniliśmy na Messengerze. - Cezary Kuik
20:30 - Networking i wymiana doświadczeń, poczęstunek.

Strona wydarzenia: chatbotfest.pl
Obowiązuje rejestracja na wydarzenie, za pomocą strony: chatbotfest.pl/#rejestracja
Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Forum Business Centre Club Region Kraków
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach programu Małopolska – tu technologia staje się biznesem

Related Articles