Pitching – Forma i Treść. Czy dobrze prezentujesz swój pomysł?

MIejsce: Kolanko Nr. 6, ul. Józefa 17, Kraków
Termin: 11.04.2018 r., godz. 16.00

Umiejętność przedstawiania swoich pomysłów w sposób krótki i merytoryczny jest niezbędna w każdym biznesie. To w jaki sposób zaprezentujemy się przed inwestorem, ma duży wpływ na odbiór i szansę realizacji naszego pomysłu. Czyli CO i JAK mówić, aby wypaść jak najlepiej?

W trakcie spotkania poznasz sposoby budowania skutecznych wystąpień przed inwestorem. Dowiesz się jakich błędów unikać w trakcie prezentacji oraz jak przygotować treść merytoryczną, aby zdobyć finansowanie i osiągnąć zamierzone cele.

Temat TREŚCI prezentacji przedstawi Roland Kozłowski (Life Science Business Consulting) a o FORMIE prezentacji opowie Michał Zalewski (dobrzepowiedziane.com).

W programie spotkania również: dyskusja panelowa z zaproszonymi Gośćmi, okazja do PITCHOWANIA oraz czas przeznaczony na networking oraz spotkania face to face. Prowadzącym spotkanie będzie Kazimierz Murzyn – Dyrektor Zarządzający Klastra LifeScience Kraków.

Wydarzenie to jest kolejnym z serii spotkań Life Science StartUp Scena, mających na celu umożliwianie, ułatwianie i przygotowanie do podejmowania i rozwijania nowych przedsięwzięć biznesowych (Startupów). To kolejna możliwość dotarcia do właściwych osób, budowania bazy kontaktów i nawiązywania skutecznych relacji w obszarze life science.

Kogo zapraszamy na spotkanie?

  • Startupowców (nauczysz się tworzyć swój własny pitch od podstaw. Dowiesz się, na jakie informacje zwracają uwagę inwestorzy a na jakie partnerzy biznesowi czy przedstawiciele programów inwestycyjnych. Ponadto poznasz praktyczne triki przydatne przy przygotowywaniu prezentacji).
  • Inwestorów (będziesz miał szansę poznać nowe projekty i przedsięwzięcia i zadecydować w które warto inwestować).
  • Prelegentów ze świata nauki i biznesu (nauczysz się jak dodać do swojej prezentacji więcej innowacyjności, aby w jeszcze lepszy i przejrzysty sposób przekazać wiedzę i zaprezentować pomysły).

Program spotkania:

15:45 – przywitanie, networing
16:00 – 17:00 – prezentacje Ekspertów + panel dyskusyjny
17:00 – 17:30 – czas na pitchowanie (zgłoś się, korzystaj z okazji!)
17:30 – 18:00 – networking + spotkania face to face

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapisy przyjmowane są za pomocą formularza.

Spotkanie organizowane jest prez Klaster LifeScience Kraków przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego.

Related Articles