Featured

#StartUP Małopolska Meetup #9 już w najbliższą środę 22 czerwca o godz. 18:00.

 Serdecznie zapraszamy na spotkanie #StartUP Małopolska Meetup #9 już w najbliższą środę 22 czerwca o godz. 18:00. Spotkanie odbędzie się w The Stage przy ul. Łobzowskiej 3 w Krakowie.

To finałowe spotkanie dziewiątej edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska, realizowanego przez Województwo Małopolskie we współpracy z Rebels Valley Sp. z o.o.

Motywem przewodnim spotkania będzie hasło „Od porażki do sukcesu”. Zaproszeni znakomici prelegenci podzielą się swoimi doświadczeniami i wspólnie spróbują znaleźć odpowiedź na pytania czy porażka jest drogą do osiągnięcia sukcesu w biznesie i dlaczego warto uczyć się na błędach. Spotkanie rozpocznie wystąpienie Katarzyny Ratajczyk, która podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat genu przedsiębiorczości i nauki na błędach. Odniesie się też do historii kobiet, które porusza w swojej książce "Niezniszczalne. Prawdziwe opowieści przedsiębiorczych kobiet, czyli czego uczy nas porażka". Temat ten będzie kontynuowany w ramach panelu dyskusyjnego, w którym - poza Katarzyną Ratajczyk - udział wezmą: Agata Wilam (CEO, WhyBlueSky), Grzegorz Błażewicz (CEO, SALESmanago), Anna Skórzyńska (CEO, Szumisie) oraz Dimitri Khlopkov (CEO, VRpartments). Zwieńczeniem spotkania będzie prezentacja startupów – absolwentów programu akceleracyjnego, którzy przedstawią publiczności swoje projekty biznesowe.

Więcej informacji o spotkaniu, szczegółowa agenda i elektroniczny formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: https://www.malopolska.pl/startup-meetup9. Prosimy o wcześniejszą rejestrację na spotkanie.

Będziemy również wdzięczni za podzielenie się informacjami o spotkaniu wśród osób, z którymi współpracują Państwo na co dzień, a które mogą być zainteresowane tą tematyką, a także wykorzystując Państwa media społecznościowe czy strony internetowe. Zachęcamy do udostępniania informacji o wydarzeniu dostępnych na naszym profilu Innowacyjnej Małopolski na Facebooku (https://www.facebook.com/innowacyjnamalopolska/posts/8382684745090408). Przesyłam także materiał graficzny do wykorzystania. Z góry bardzo dziękujemy za wsparcie promocyjne.

baner spotkanie

Zapraszamy serdecznie do udziału i do zobaczenia na spotkaniu!

Related Articles