Zdjęcie przedstawia plakat zapraszający na konferencję Digitalfest.

#digitalfest 2019 - 13 listopada w Krakowie! marketing, sprzedaż i analityka w praktyce

Marketing, sprzedaż i nowe technologie to dziś kluczowe czynniki, które wpływają na rozwój firm - szczególnie w internecie.
Jeżeli na co dzień zajmujesz się tworzeniem kampanii marketingowych, sprzedażą, a przede wszystkim analizą wyników i efektywności prowadzonych działań - #digitalfest jest właśnie  dla Ciebie!

 

W środę, ​13 listopada zapraszamy Cię do krakowskiego Multikina (ul. Dobrego Pasterza 128) na organizowaną po raz drugi konferencję ​#digitalfest - it’s all about digital.

W agendzie wydarzenia nie zabraknie praktycznych wskazówek dla małych i średnich firm, case studies z udanych realizacji oraz wniosków z porażek i projektów, które nie zakończyły się sukcesem.
Ponad 25 prelegentów z całej Polski weźmie udział w prezentacjach, debacie oraz kuluarowych rozmowach z uczestnikami. Listę prelegentów znajdziesz na ​stronie wydarzenia​ !

Tegoroczna agenda to przede wszystkim tematy, które są kluczowe dla rozwoju biznesu z wykorzystaniem nowych technologii. Wśród poruszanych zagadnień będą te związane z mierzeniem efektów, konfiguracją środowisk analitycznych, nowoczesną sprzedażą i generowaniem leadów, tworzeniem lejków sprzedażowych zwykorzystaniemtechnologii,łączeniemsprzedażyimarketingu, rolą chatbotów w komunikacji czy tworzeniem strategii opartych o nowe technologie. Poza prelekcjami w agendzie znalazła się również debata, podczas której paneliści dyskutować będą o roli komunikacji w marketingu i sprzedaży.

ogarniam

Wśród prelegentów tegorocznej edycji znaleźli się m.in. ​Jan Zając (Sotrender), Mateusz Czech ​(Brand24), ​Paweł Gniadkowski ​(Obido), ​Andrzej Ogonowski (SMSAPI), ​Mateusz Muryjas ​(Analityczny), ​Katarzyna Leszczyńska-Bohdan​(DOOK), ​Grzegorz Miłkowski ​(Content House), ​Magdalena Urbaniak ​(MaxTractor), Szymon Słowik ​(Takaoto), ​Karol Dziedzic ​(karoldziedzic.pl) Anna Ledwoń-Blacha ​(More Bananas), ​Przemysław Simon Stanisz ​(NorthStar Consulting), Jacek Bartczak ​(Casbeg) i inni.    

#digitalfest to nie tylko wiedza, ale też społeczność i wymiana doświadczeń, dlatego po części konferencyjnej organizatorzy przygotowali ​after party.
Zapraszamy do klubu Sticky Fingers at Stalowe Magnolie (ul. Szpitalna 6).
Start - godzina 20:00.
Podczas rozmów inetworkingu towarzyszyć nam będzie koncert Oli Nizio i Rafała “Karmela” Muszyńskiego.

 

Wydarzenie jest darmowe - obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej.
Więcej informacji znajdziesz na ​stronie internetowej lub nanaszym Facebooku​.

Strategicznymi partnerami wydarzenia są ​Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego​, ​Miasto Kraków​.
Partnerami konferencji są ​Green Cell i SMSAPI​. 

Related Articles