Zainwestuj w siebie! Weź udział w IV edycji Tech Leaders Polska

Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji programu mentoringowego Tech Leaders Polska. Tym razem projekt adresowany jest do wszystkich, którzy chcą rozwijać się (lub swoje idee i firmy) w branży IT i nowych mediów. Aplikacje można przesyłać do 28 grudnia. Realizacja programu rozpocznie się w styczniu 2019 r. i potrwa 4 miesiące.

Misją Tech Leaders Polska jest stworzenie swobodnej przestrzeni do dzielenia się wiedzą i rozwijania możliwości w życiu zawodowym, korzystając ze wsparcia doświadczonych mentorów.

Trzy poprzednie edycje były dedykowane jedynie dla kobiet, natomiast czwarta została otwarta dla wszystkich.

Zdjecie przedstawia uczestników Tech Leaders z 2017 r.

W różnych etapach życia potrzebujemy rozwijać różne kompetencje, aby osiągnąć zamierzone cele, czy marzenia. W Tech Leaders dajemy możliwość uczestnikowi w każdym wieku, aby wybrał mentora, który w danym momencie życia najbardziej wzbogaci jego rozwój. Do dyspozycji są eksperci m.in. z programowania, user experience, sztucznej inteligencji, rozwijania biznesu, kompetencji miękkich, marketingu, sprzedaży etc. Program jest dedykowany zarówno dla osób rozpoczynających karierę, jak i tych, które są na bardziej zaawansowanym poziomie - wyjaśnia Ewelina Wołoszyn, współorganizatorka Tech Leaders Polska.

Zdjęcie przedstawia uczestników Tech Leaders z 2017 r.

W trzech poprzednich edycjach wzięło udział ponad 170 uczestniczek z całego świata. Program Tech Leaders cieszy się ogromnym powodzeniem, w poprzedniej edycji spłynęło do nas ponad 830 zgłoszeń od potencjalnych kandydatek z najdalszych rejonów świata. Od Kanady, Stanów Zjednoczonych, Indii, Singapuru po Europę, jest to znaczące, ponieważ oddaje skalę, jak bardzo potrzebny jest mentoring na całym świecie - dodaje Anna Szwiec, współorganizatorka Tech Leaders Polska.

Zdjęcie przedstawia uczestników Tech Leaders z 2017 r.

Czwarta edycja wygląda analogicznie, każdy uczestnik będzie współpracować z jednym, wybranym mentorem w czasie indywidualnych sesji mentorskich. Częstotliwość i rodzaj spotkań - online/offline jest ustalana indywidualnie przez mentora i uczestnika, w zależności od potrzeb. Uczestnicy sami wybierają mentorów na podstawie biogramów i sfer, które chcą rozwijać. Program potrwa cztery miesiące.

Organizatorem Tech Leaders Polska jest społeczność Women in Technology. Tech Leaders Polska jest częścią Tech Leaders Global - serii czteromiesięcznych programów mentorskich organizowanych na całym świecie.

Wydarzenie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, uczestnicy będą wybrani spośród zgłoszeń. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić aplikację dostępną od 14 grudnia do 28 grudnia br. na stronie: http://techleaders.eu.

Grafika przedstawia logo programu Tech Leaders

Related Articles