StartUP Małopolska Meetup #2

Miejsce: Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11, Kraków
Termin: 11.06.2018 r.

Już 11 czerwca 2018 r. odbędzie się finałowe spotkanie drugiej edycji #StartUP Małopolska - programu wspierającego młodych przedsiębiorców. Gościem specjalnym będzie Ivana Šenitková - organizatorka TEDxYouth@Prague i przedsiębiorczyni społeczna, która z sukcesami łączy organizacje, startupy i NGOsy z państw Grupy Wyszehradzkiej (Czech, Słowacji, Węgier i Polski) w ramach projektów organizowanych przez Confidence Digital.

Bez tytułu

Podczas wydarzenia Ivana opowie o tym, jak innowacje i przedsiębiorczość społeczna rozwijają się w państwach Grupy Wyszehradzkiej, opowie o problemach oraz sukcesach i korzyściach związanych z prowadzeniem takiej działalności. Wystąpienie będzie poprowadzone w języku angielskim (z tłumaczeniem symultanicznym na język polski).

Kolejną prelegentką będzie Agnieszka Osytek - przedsiębiorczyni społeczna i startupowa mentorka, która opowie o misji i wpływie społecznym w modelu biznesowym. Następnie wystąpią startupy, które brały udział w programie akceleracyjnym #StartUP Małopolska.

Spotkanie to nie tylko okazja do wysłuchania gości i prezentacji startupów, ale również szansa na nawiązanie nowych kontaktów i poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach podczas networkingu.

Wydarzenie ma charakter otwarty, wymagana jest jednak rejestracja.

Program #StartUP Małopolska organizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego we współpracy ze Startup Academy.

Related Articles