TEDx Kazimierz - Iluminacja

TEDx Kazimierz - Iluminacja

Termin: 9.06.2018 r.
Miejsce:Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, ul M. Konopnickiej 26, 30-302 Kraków

Motywem przewodnim, już czwartej w tym roku, konferencji TEDx Kazimierz będzie: Iluminacja. Inspirującymi, pobudzającymi i motywującymi pomysłamiz uczestnikami wydarzenia podzielą się prelegenci z różnych krajów: Polski, Anglii, Holandii, Rosji oraz Szkocji.

Główną ideą przedsięwzięcia TEDx jest propagowanie, rozpowszechnianie i popularyzacja ciekawych pomysłów zachęcających uczestników do podejmowania dyskusji na temat otaczającego świata i zmian. Wydarzenie w szczególności jest skoncentrowane na networkingu i budowaniu powiązań biznesowych.

Uczestnikami konferencji są osoby kreatywne, różnorodne pod względem pomysłów jak i sposobów ich realizacji, ale przede wszystkich ludzie chcący dzielić się z innymi własnym doświadczeniem, zdolni do inspirowania innych w podejmowaniu własnych inicjatyw oraz mający korzystny wpływ na społeczeństwo i gospodarkę.

Oprócz prelekcji na uczestników konferencji czekają liczne występy artystyczne i warsztaty.

Po konferencji, o godz. 20:00, organizatorzy zapraszają na afterparty do MashRoom.

Formularz rejestracyjny (Uwaga! Bilety nie są przyznawane w kolejności zgłoszeń - zasady przynawania biletów)

Strona internetowa wydarzenia

Wydarzenie na Facebooku

Konferencja jest realizowana ze wsparciem finansowym Województwa Małopolskiego w ramach programu Małopolska - tu technologia staje sie biznesem.

Related Articles