#StartUP Małopolska!

Startuje rekrutacja do drugiej edycji programu akceleracyjnego.

 #StartUP Małopolska to program akceleracji organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, którego celem jest wzmocnienie kluczowych kompetencji niezbędnych do efektywnego rozwoju biznesu wśród małopolskich startupów.

Na przedsiębiorców czekają specjalistyczne szkolenia oraz mentoring z najlepszymi ekspertami zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Unikatowa formuła projektu pozwala na dostosowanie programu szkoleniowego i mentoringowego do potrzeb startupów. Po dwóch wstępnych warsztatach, podczas których analizowany jest m.in. model biznesowy danej firmy, to sami przedsiębiorcy wybierają, jakie szkolenia i sesje z mentorami zostaną zrealizowane.

W poprzedniej edycji, zrealizowanej jesienią 2017 r., wzięło udział łącznie 8 startupów, które uczestniczyły w szkoleniach z różnych dziedzin biznesu m.in. marketingu, sprzedaży, obsługi klienta czy pitchingu, prowadzonych przez doświadczonych i uznanych trenerów, m.in. Piotra Buckiego, Jakuba Cyrana czy Monikę Czaplicką.

W programie #StartUP Małopolska mogą wziąć udział firmy, które:
• działają na rynku krócej niż 24 miesiące,
• zaliczane są do sektora MŚP,
• prowadzą działalność na terenie województwa małopolskiego,
• chcą się rozwijać i mają energię do pracy.

Jeśli prowadzisz swoją firmę, która spełnia powyższe warunki, koniecznie zgłoś się do programu. Wejdź na stronę www.startup.malopolska.pl, by poznać kryteria rekrutacji.

Rekrutacja jest prowadzona wyłącznie elektronicznie, wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.startup.malopolska.pl. Termin składania aplikacji upływa 25 marca 2018 r.

Program akceleracyjny #StartUP Małopolska jest realizowany w ramach projektu „Przedsiębiorcza Małopolska - rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

 

Related Articles