Zdjęcie przedstawia dłoń mężczyzny piszącego na kartce notatkę.

Przewodnik przedsiębiorcy w czasie epidemii koronawirusa

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego przygotowała zestawienie ważnych informacji dla przedsiębiorców w związku z epidemią koronawirusa.

W związku z obowiązującymi od 14 marca br. (do odwołania) ograniczeniami gospodarczymi, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego - przygotowała kompendium wiedzy dla przedsiębiorców: "Przewodnik przedsiębiorcy w czasie epidemii koronawirusa".

Znajdziecie tu zestawienie najważniejszych informacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w okresie ograniczeń.

Proponowane rozwiązania mają przyczynić się do zmniejszenia negatywnych efektów związanych z ograniczeniami i zakazami w prowadzeniu działalności gospodarczej wprowadzonych w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce.

Dowiecie się między innymi o możliwości:

  • umorzenia zaległości podatkowych
  • odroczenia terminu zapłaty należności podatkowych
  • odroczenia składkek ZUS

Informacje są również umieszczone na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego - www.malopolska.pl oraz w załączniku PDF, który możecie pobrać.

Zachęcamy przedsiębiorców i wszystkie zainteresowane osoby do skorzystania z cennych informacji zebranych w Przewodniku.

 

Related Articles